My Diary

Nový blog!

9. listopadu 2011 v 11:27 | Cassie
Možná se ještě někdo občas najde, kdo zavítá na tento blog, proto vám chci říct že jsem si založila blog novej, o Mile Kunis, Dakota je sice pořád moje nejoblíbenější herečka ale blog o ní už mít nebudu...
Tak kdyby někdo chtěl, tak může navštívit a třeba spřátelit :) http://mila-kunis-fansite.blog.cz/

Asi Vám to je jasné...

11. července 2011 v 9:33 | Cassie


Jsou prázdniny. To je poprvé co jsem doma více než 3 dny v kuse a tím pádem mám čas na blog. Mohla bych tu dodělat co jsem předtim nepřidala, předělat a dodělat rozcestníky, doplnit galerii, přeložit nějaké rozhovory a prostě to tu nějak oživit a vylepšit.
Ale...

Omluva

26. dubna 2011 v 14:39 | Cassie

Ahoj, moc se omlouvám ale máme rozbitý počítač a jen tak se sem nedostanu. nevím jak dlouho bude trvat než se to opraví ale každopándě jedu za chvíli do anglie takže nejdříve se ozvu 10. května. Omluvám se hlavně Affs a až se vrátím pokusím se vše napravit a dodám novinky.

První narozeniny tohoto blogu!

1. března 2011 v 7:59 | Cassie
Dakota
Dnes 1.3. 2011 slaví tento blog své 1. narozeniny! Ze začátku bych ani nevěřila že mi to tak dlouho vydrží. A ono jo, za ten rok jsem zjistila že je to v podstatě ztráta času a stejně to moc lidí nečte ale mě to prostě baví, mám radost z vysoké návštěvnosti a pěkných komentářů.  Díky blogu si může připadat každý něčím výjimečný a dá se sem utéc od problému a reality.A o tom právě blogování je.
Díky blogu mám také přehled o své oblíbené herečce, o jejích filmech atd.

Jako před lety....

27. února 2011 v 19:38 | Cassie

Tak jsem se vrátila z lyží. Takže jak jsem slíbila budu se snažit věnovat blogu.....

Opět připomínám třízení SB!!!!

Jestli Vás zajímá jak jsem se měla tak čtěte dále :o)

Hiatus

18. února 2011 v 19:19 | Cassie
13-2
Od pondělí máme konečně prázdniny a tak vám chci oznámit že tu nebudu. jedeme na hory kde není ani televize natož počítač. Notebook nemám a tak se tu celý týden neoběvím. Ani články jsem vám nepřednastavila, no co se dá dělat....Doufám že mě SB omluví. Poslední dobou novinky stejně moc nejsou.

I'm sorry

5. února 2011 v 13:10 | Cassie
samicon001
Opravdu se moc omlouvám že jsem tak málo aktivní ale za prvé nejsou žádné novinky a zadruhé ačkoliv už je po vysvědčení tak mám stejně pořád moc práce, třeba zrovna na pondělí musím napsat 2 eseje z angličtiny, fuj!
Tento týden se to asi ještě moc nezlepší ale slibuju že od 15. února už budu sem opravdu chodit více....nebo se o to aspon pokusím :D
Jinak se chci omluvit Aff že málo obíhám, ale pokusím se to napravit :)
V druhé půlce plánuji kontrolu SB a také dopělat/předělat většinu rozcestníků. Mám slíbený desing na objednávku takže ten by se tu také měl brzi objevit :)
A pak 1. března budou 1. narozeniny tohoto blogu, nemůžu uvěřit že ho mám už skoro rok :D A tak od března tu plánuji zavést nějaké změny.
Tak to jsem zvědavá jestli to někdo četl celý :D

Takže to je vše, a pokusím se polepšit :)
Vaše Cassie

Candids again

20. ledna 2011 v 16:26 | Cassie
hjkhkl
Nejsou žádné novinky tak asi znovu po ánoční pauze začnu přidávat candids. Protože mám na blog málo času, asi články přednastavím aby tu aspon něco přibývalo a po vysvědčení by se moje aktivita měla konečně vrátit k normálu.... snad :)

Veselé Vánoce

24. prosince 2010 v 10:00 | Cassie
Dakota
Tak konečně jsme se dočkali a po roce jsou tu zpět Vánoce. Ani mi to nepříjde, sice je venku spousta sněhu ale nějak mi ta vánoční atmosféra chybí. Daleko víc se těším na to až budu dárky dávat než rozdávat a to je, jak řiká naše učitelka, známka stárnutí :D Ale tak stejně se těším.

Něco o Dakotě a jak se u nich slaví narozeniny: Jejich rodiným zvykem je že si dávají každý rok nové pyžamo a nějaký ornament který vystihuje ten rok. Loni Kota dostala od Elle rockoou hvězdu, což vystihovalo její nový film The Runaways. V jednom rozhovoru Elle říkala že na Vánoce zůstanou v Los Angeles.

Tak já Vám všem přeji krásné Vánoce, užijte si je, at' dostanete všechno co jste si přáli :o)

Dobrá zpráva!

27. listopadu 2010 v 20:36 | Cassie
samicon024
Tak mám pro Vás dobrou zprávu, pozastavení se nekoná. Sice nechápu jak to ale jsem zato štastná :D

All The Way Up, All The Way Down

26. listopadu 2010 v 12:22 | Cassie
samicon055
Dnes jsem byla doma, tak jsem doplnila rubriku Photoshootů. ještě dodělám rozcestníky a vhrnu se asi na candids. Pak bych taky v nejbližší době chtěla dodělat rozcestníky na filmy ale uvidím jestli budu mít ten zákaz nebo ne. Jinak dneska jsou třídní schůzky tak dám co nejdříve vědět jak to dopadlo.
P.S. Dolu jsem vám dala písničku od Emily Osment All the way up. Sice Disney star moc nemusis ale Emily mam v celku ráda. ( obzvlášt tuto písničku) :o)

Pozastavení?

23. listopadu 2010 v 13:59 | Cassie
samicon001
Dneska máme třídní schůzky a vzhledem k tomu že moje známky neodpovídají požadavkům mých rodičů, očekávám že budu mít zaracha :(
Píšu již těd protože nevím jestli mě sem pustí až se vrátí. Očekávejte tedy sníženou aktivitu. Novinky se budu snažit přidávat když nebudou doma, proto tu určitě nebudou hned ten den co se objeví.
Všem se moc omlouvám, hlavně mým SB. Budu se snažit vše vytáhnout a pak se snad blog rozjede na plno.
Vaše Cassie

I like Elle too

7. listopadu 2010 v 13:32 | Cassie
floravatar_0065
Když jsem si zakládala blog o Dakotě, moje sestra si založila blog o Dakotiný sestře Elle. Zatímco můj blog je stále v provozu, Ségra blog už minimálně 2x pozastavila a zase rozjela.  Už dříve jsem jí s blogem trochu pomáhala, hlavně tedy v překládání informací a koukala s ní na různé filmy s Elle. Časem mi prostě ta blonďatá bláznivá holčina přirostla k srdci. Rozhodla jsem se jí tedy s blogem pomoct a tím pádem jsem se stala spolumajitelkou. Tak kdyby se ctěl na blog někdo podívat, tak TADY.
A pro SB: kdyby se chtěl někdo spřátelit i tam tak budu moc ráda :)

Fanklub

13. října 2010 v 17:55 | Cassie
samicon033Jste fanouškem Dakoty Fanning? Tak se zapište do fanklubu.

1) Jméno
2) Blog
3) Odkud Dakotu znáš
4) Proč jí máš ráda

Jak dobře znáš Dakotu?

25. září 2010 v 14:10 | Cassie
Vytvořila jsem pro Vás kvíz. Pro fanoušky Koty to bude asi dost jednoduché, pro ostatní nevim, nevim..... Skryla jsem komentáře abyste nemohli opisovat :D Diplomy dostanou všichni a snimi bude i správné řešení....

Omluva

23. září 2010 v 19:29 | Cassie
thumb_dakota_photoshooticons104
Omlouvám se ale jsem ted v Kvintě a na blog mám málo času, už ted píšeme písemky atd. Určitě nemám v plánu blog rušit ani pozastavovat ale nečekejte tu články každý den. taky bych chtěla udělat galerii tak snad to brzy bude hotové :D
 
 

Reklama