Articles

Kouření? Pouze ve filmu.....

17. března 2011 v 20:59 | Cassie

Dakota patří ,jako jedna z mála mladých Hollywoodských hereček, k těm kteří nekouří, nefetují a nejsou závislí na alkoholu. S cigaretou v ruce jsme ji mohli vidět pouze ve filmu The Runaways.

Media o ni nedavno napsala:
Dakota Fanning je učebnicový příklad pro mladé herce v Los Angeles, kteří se snaží nesejít ze správné cesty. Začala pracovat v Hollywoodu, ve velmi mladém věku, ale nikdy se nedala špatným směrem! Když byla Dakota ještě dítě, lidé si všimli, že je na svůj věk velice vyzrálá. A dokonce i nyní ve věku 16 let, nemá sklony k drogám ani k alkoholu, které si vyžádaly životy mnoha mladých hvězd.

Dakota vegetariánkou?

8. března 2011 v 16:01 | Cassie

Jak Dakota sama říká, prý se stala na chvíli vegetariánkou.Když jeli domů, otec se jí a její sestry zeptal jestli viděli to prase jak se grilovalo na rožni a chvíli jim o tom vyprávěl až se to holkám znechutilo tak, že si řekli že budou vegeratiánky. Prý to ale moc dlouho netrvalo, protože nemají rádi zaleninu, ani saláty.

Dakota nemá ráda rajčata

16. prosince 2010 v 17:29 | Cassie
avatars100x10044

O Dakota Fanning se ví že nemá ráda celkově zeleninu prý nemá ráda ani rajčata a odmítá fakt, že jsou obsažena v kečupovém protlaku. Jedenáctiletá herečka připouští, že zatímco ona se může těšit z upravených výtažků v podobě kečupu, rajčata samotná jí nechutnají. Sama říká: "Rajčata jsou divný. Jediný způsob, kterým je jím je kečup a absolutně mi nepřijde že je z nich vyrobený."

Mobil k narozeninám

15. prosince 2010 v 16:59 | Cassie
thumb_dakota_byjuli_televisionicons009

Herečka Dakota Fanning hrdě odchází s novou součástkou, kterou jí daroval Tom Cruise k jejím 11. narozeninám. Dakota slavila svůj velký den 23.února, když zrovna s Tomem natáčela film "Válka Světů" a byla nadšená že jí herec dal to o co skutečně dlouho žádala rodiče. "Tom mi dal mobil, to bylo ale vážně cool! Moji rodiče mi nechtějí koupit mobil, ale Tom mi ho přece dal k narozeninám, takže je můj! Občas se bavím tím, že jakoby hraju že mi někdo volá nebo že mi přišla sms."

Dům rodiny Fanning

7. listopadu 2010 v 12:49 | Cassie
Sice sem přidávám photoshooty Elle, ale tyto shooty byly pořízeny u Elle doma. A protože holky samozřejmě bydlí spolu u rodičů, můžete si udělat takovou malou představujak to u nich vypadá.
photoshoots_theowenner001.jpg
photoshoots_theowenner002.jpg
photoshoots_theowenner003.jpg
photoshoots_theowenner004.jpg
photoshoots_theowenner005.jpg
photoshoots_theowenner006.jpg
photoshoots_theowenner007.jpg
photoshoots_theowenner008.jpg
photoshoots_theowenner009.jpg
photoshoots_theowenner010.jpg
photoshoots_theowenner011.jpg

Dakotina koupelna xD

12. října 2010 v 19:41 | Cassie
Oběvila se nová fotka Elle. a proč to sem dávám? Údajně mají společnou koupelnu, tak at vidíte jak to u nich vypadá :D
Dakota
PS. Můžete vidět i Dakotin kartáček na zuby :D (zrějmě ten modrej)

Dakota Fanning x Drew Barrymore

30. září 2010 v 20:39 | Cassie
Jako dítě nás Drew Barrymore okouzlila svým oslnivým úsměvem a brilantními jednajícími schopnostmi a jako dospělá moudrostí. Po tom všem, kdo by mohl zapomenout na zbožňovanou Gertie ve Spielbergově klasice "E.T" z roku 1982? Nyní máme novou hvězdičku na vzestupu s vlastnosti a apelováním tak jako Drew Barrymore, aktualní mladší světlovlasá holčička, Dakota Fanning, která svým jednáním okouzluje ve Spielbergově blockbusteru "Válka Světů". Avšak navzdory všem zřejmým podobným věcem a Spielbergově spojení, mají herečky mimo roky značné rozdíly.

Dakota se narodila 23.února 1994 (jaká náhoda, Drew má narozeniny den předtím - 22.února) v Georgii, brzy přišla do zábavního průmyslu už tím že se ve věku dvou let naučila číst. Důsledkem jejích schopností a povzbuzování přátel jí rodiče brzy našli agenta a pak už jenom následovalo "Ahoj Hollywoode!"

Drew, dítěti jednoho z amerických ohromných jednajících podnikatelů, začala herecká kariéra již v 11 měsících v reklamě na psí žrádlo a s rozruchem kolem "E.T." se dostala na vrchol velmi rychle. Ještě dříve než oslavila sedmé narozeniny se stala nejmladší osobou, která uváděla "Saturday Night Live". O dva roky později měla role v dalších velkých filmech - "Irreconcilable Differences" a "Firestarters" a poté byla uvedena jako jedna z "12 slibných nových herců z roku 1984" v "Světě filmu" Johna Willise.

Dakota měla svoji první roli v pěti letech v reklamě na Tide. Pak si zahrála v mnoha televizních seriálech jako například "E.R." (ne docela "E.T." ), "Ally McBeal" a "C.S.I." a netrvalo dlouho než se jí uvolnilo místo v hollywoodské historii. Ve věku sedmi si získala pozornost roli dcerky retardovaného otce v podání Seana Penna v "I am Sam". Za tuto roli byla nominována na SAG Awards a stala se nejmladší nominovanou osobou v histotii na toto udílení. Brzy nato si zahrála v mnoha významných filmech jako "Sweet Home Alabama", "Uptown Girls", "The Cat In The Hat", "Man On Fire" a "Hide and Seek".

Když si dítě přivykne životu ve světle reflektoru, nejsou věci vždy tak jak se zdají. Otec Drew opouští rodinu a matka to nemůže unést. Drew již v 9ti letech začíná mít pletky s alkoholem a drogami z čehož vznikají problémy. Její matka jí po sebevražedném pokusu přemisťuje do léčebny. Drew se vystřízliví ve 14tém věku. Tuto etapu života ve své biografie optimisticky nazývá "holčička se ztratila".

Na druhé straně Steve, elektrotechnik a bývalý ligový baseballista, a Joy Fanningovy mají radost z tolika komplimentů na Dakotu a v showbyznysu se snaží prosadit i mladší Elle. "Její rodiče s ní udělali výtečnou práci. Jistě jste slyšeli příběhy o hrozných matkách, které se snaží jen protěžit své dítě. Tato je jejich jasný protiklad. Ona je normální, realistická matka" říká Jeff Woolnought jeden ze scénaristů "Taken". A Dakota si jí taky nemůže vynachválit: "Moje maminka, ona je neuvěřitelná, je to ta nejlepší osoba na světě, je vždy a ve všem se mnou. Nejvíc jsem od ní byla dva dny na prázdninách u babičky. Miluji jí více než kdokoliv kohokoliv na světě!"

Elisabeth Shue a další herci, kteří s Dakotou pracovali jí často nazývali "skromnou" - to je slovo, které se v případě Drew nikdy nepoužívalo. "Extrémní" je jedno z Drewiných nejčastějších oslovení.

"Dostala jsem se z pekla, nemohlo to být jinak. " říká Drew, "Vlastně bych ani nebyla v takové pozici co jsem, nyní jsem ve svém životě šťastná. Všechno je pouze osud." Její pozice v nynější době zahrnuje závazek k bubeníkovi Fabriziu Morettimu a vlastnictví produkční firmy "Flower Films".


Podoba mezi Elle a Dakotou

25. září 2010 v 10:44 | Cassie
Jak jste si mohli všimnout Elle se stále více podobá své starší sestře Dakotě.

Dakota by chtěla jít na vysokou školu a přitou dál hrát

15. června 2010 v 20:59 | Cassie
Dakota řekla že i přesto že má kariéru jistou by chtěla jít na vysokou a rozšířit si tak své vzdělání.


"Chci jít na vysokou školu. Moc bych chtěla hrát i studovat v jednu dobu, samozřejmě je ale jisté, čemu se budu v dospělosti věnovat. Neumím si představit, že nebudu hrát. To je to, co miluji, "řekla. Jestli bude Dakota studovat hereckou školu, nebo ne zatím neprozradila.

zdroj: fanning-source.blog.cz + mé úpravy
 
 

Reklama