Rodina

1. března 2010 v 20:29
Joy Fanning pochází ze sportovně založené rodiny. Její otec miloval fotbal, zatímco ona a její sestra obě vyrostly na tenise, který hrály profesionálně. "Celá moje rodina byla do sportu. Já jsem si místo něj ale zvlolila kariéru herečky. Já a moje sestra jsme si vybraly jinou cestu," řekla Dakota.
Dakota se Joy narodila, když jí bylo 27 let a Elle přišla o čtyři roky později... Teď by ji mělo být 43 let, ovšem své soukromí si pečlivě střeží!
Joy a její manžel se neradi nechávají fotografovat a proto zůstávají stranou, raději přenechávají pozornost svým dcerám. Jsou rádi, že hraní Dakotu i Elle baví. Spíš jsou pro ně důležitější osobní preference než vidina velkého bohatství. "Jsme šťastní když vidíme, že naše dcery můžou dělat něco, co je skutečně baví!," řekla Joy.
Steve vyrůstal v Georgii, kde byl nadhazovač pro St Louis Cardinals v malých ligách. Má osm sourozenců, včetně sestry Gail, Linda, Susanne, Carolyn, a Laura a bratr Michael.
Steve nyní pracuje jako prodavač elektroniky v Los Angeles. Kvůli svým pracovním závazkům, nemůže vždy doprovázet jeho dcery na jejich výkony.
Mary Elle Fanning se narodila 9. dubna 1998. Její cesta ke hvězdám začala, kdyľ Byly jí 2 roky a 11 měsíců, kdy Hrala mladší verzi Své slavnější sestry Dakoty ve filmu Jmenuji se Sam. Její první role nezávislá na Její sestře byla v Tátovské školce kde Hrala malou Jamie. Nyní je Stále více populárnější.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.