Co řekla Dakota o Elle

1. března 2010 v 20:28
Moje máma byla semnou celou dobu natáčení Push v Hong Kongu a táta přijel na návštěvu. Moje máma je můj nejlepší přítel a můj celý život. Když jsem natáčela Push, moje sestra byla v Budapešti s babičkou kde natáčela Louskáčka. Táta byl doma sám několik měsíců (O natáčení s rodinou 2009)

Hello Kitty je holčičí a my jsme hodně holčičí. Máme rádi Gwen Stephani, takže jsme určitě na správné show dnes večer. ( na jejich výběr akce Choice Awadrs 2007)

Moje sestra opravdu četla Šarlotinu pavučinku když jsme jí natáčeli. Mohli jste zjistit že jí dočetla, protože plakala. ( na Elle citlivou stránku 2007)

Když natáčím pletu pro každého vzor, ale když jsem doma potřebuju něco lepšího napletení pro mojí rodinu. Jediný kdo u nás nosí šátky je babička. Tak jsem se rozhodla že upletu šálu pro mojí mamku, taťku a sestru. Sestra se na mě opravdu naštvala. Když jsem začala s pletením pro ni, udělala jsem chybu a řekla jí to. takže pak pořád seděla nademnou a říkala : ,, ty nepleteš mojí šálu'' Tak sem jen seděla a válela se, přinesla mi to a řekla : ,, Start''. ( o pletacích požadavcích Elle 2007)

Moje sestra byla celou dobu v Austrálii při natáčení Šarlotiny pavučinky. Je jí osm. Hraje v Babel s Bradem Pittem a v Reservation Road s Joaquin Phoenix a Jennifer Connelly. Ale není tu žádná soutěž. Jsem na ni opravdu pyšná. ( o nedostatku konkurence 2007)

Pokud se podíváte na scénu jak sem v ruském kole, zamnou v autě je dívka s maskou pandy. To je moje sestřička a můj nejlepší přítel. Ona je divoká bláznivá a vtipná. Měli jsme se skvěle protože mamka, taťka, babička a sestra jeli semnou do Austrálie a byli tam semnou po celou dobu natáčení. Bylo to pro mě velmi důležité, protože o víkendech a volných dnech jsme mohli dělat zábavné věci dohromady. Šli jsme na Phillip Island a viděli pohádkové tučňáky jak vycházejí z vody. Byla to opravdu zábava. Bylo skvělé jít do zoo a vidět všechny australská zvířata která v Americe neuvidíte. ( o natáčení Šarlotiny pavučinky 2006)

Moje rodina mě nebere jinak protože jsem herečka. Pro ně jsem prostě Dakota. Moje mladší sestra Elle je taky herečka. Nezávidím životy jiným a nemyslím si že by můj život byl z poloviny tak ůžasný, jako je teď, kdybych nebyla herečka. ( na zvláštní výsady 2006)

Každý rok na Štědrý večer dostaneme pyžamo, jako Boží hod vánoční. Já a Elle dostáváme stejné. A pak dostáváme od mojí sestry nový ormanent. ( o rodiné tradici 2006)

Má ráda Marilyn Monroe a má její obrázek v pokoji. ( o Elle 2006)

Ona hraje v Babel. Je to skvělí a jsem na ni pyšná. Sice sem Babel neviděla ale... ( zda je hrdá na Elle 2006)

Četla jsem knihu mnohokrát, vlastně je to moje oblíbená kniha. Když jsme natáčeli, sestra si vzala knihu s sebou a četla si jí a koukala na scénu, jakt to přichází k životu. Bylo skvělé vidět co to znamená pro ni a co to znamená pro mě po všech těch letech. ( o Šarlotině pavučince 2006)

Neposlouchá žáné rady, dělá si všechno podle sebe, jak chce. je to sranda. ( zda Elle přijímá rady 2006)

Hraju si se sestrou, hraju na klavír nebo si hrajem se psem. Máme psa schnoodle který se jmenuje Lewellen. ( o životě doma 2006)

Moje sestra je můj nejlepší kamarád. Ona si dělá do chce. Jsme v mnoha věcech odlišný. Moje sestra je svobodný duch, divoká, vtipná, zábavná. Já sem více organizovaná a správná. když byla malá, bylo jí jedno co měla na sobě. má trochu bláznivější styl než já. ( na jejich rozdílnosti 2006)

Moje rodina má ráda sport. Moji rodiče jsou sportovci. Já a moje sestra jsme se vydali jinou cestou. Chtěli jsme být herečky. ( o rodiné linii 2006)

Loni jsem já a moje sestra prodali 750 Girl cookies Scout. Takže sme byli docela nadšeni. A to jsme je prodali v okolí baráku mé tety. když jsem zaklepala na jedny dveře, zepptali se : ,, kdo je?" a já odpověděla ,, skautky" řekli ,, nejsme doma!" ( o povinostech skautek 2006)

Elle je můj nejlepší přítel. Je to moje malá sestřička. Zůstala semnou celou dobu na natáčení, to jsem byla štastná. Moje maminka je také jako můj nejlepší přítel. Je to nejlepší matka na celém světě. ( o sladké straně sesterství 2006)

Ona je posedlá Marilyn Monroe. myslí si že je to nejhezší žena na světě a že jí j podobná. Chtěla by všechno s Marilyn Monroe. Jednou byla Dražba jejích osobních věcí. Ona si našla stránku na internetu a vypsala si všechny věci které by od ní chtěla. Když se na ten seznam mamka podívala, zjstila že tam je všechno kromě jednoho obrazu. Šli jsme se na ty věci podívat a oni byli tak hodní a ukázali jí všechno- rtěnky, oční stíny.... to co moje sestra opravdu chtěla , byla to krása vidět to všechno. Stejně jako chtěla řasenku, kompaktní řasy a oční stíny ctěla aby babička šla na aukci a něco tam získala. Tyhle věci se prodávali až ke konci tak tam babička čekala osm hodin. A získala pro ní tvářenku a krém na obličej. ( o Elle idolu Marilyn Monroe 2006)

Ona je vlastně strašně nepořádná.... pak jdete ke mně do pokoje, a ten je perfektní. ( o Elle pořádkumiluvnosti 2005)

Elle natočila pár filmů. Hrála v Bláznivé Školce s Eddie Murphy, ve Dveřích v Podlaze s Kim Basinger a Jeff Bridges. Takže tam je rodinná záležitost, v natáčení filmů. ( o rodinném podnikání 2005)

Zatím jsme spolu nenatočily žádné scény. ale bylo by to cool. Neexistují zatím žádné plány. zatím hrála jen mou mladší verzi. ( o tom zda existují nějaké plány na jejich spolešný film)

Lidé říkají: ,, Ta vypadá jako Dakota Fanning" a ona chodí a říka: ,, to je moje sestra". (o jejich podobnosti 2005 )


Když si hrajem na schovávanou, Elle se schovává v našem šatníku, protože se jí skutečně líbí jak to dělá Emily. A tak já vždy vím kde je, ale stejně chodím kolem a říkám: ,, já nevím kde je...." a ona na mě vybafne a já udělám ,, oh, nevěděla jsem kde jsi" (smějě se) ( o tom zda hrají s Elle na schovávanou 2005)

Děláme všechno společně. rádi hrajem Monopoly. Máme mnoho her, která jde hrát věčně. 4asto spolu mluvíme o práci. ( o jejich vztahu 2005)


Když o tom tak přemýšlím, ona je hodně jako já. Naše oblíbezá barva je růžová, nosíme vlasy v copech, obě je máme rádi. ( v čem jsou si podobný 2004 )

Někdy hrála mojí mladší verzi, ale nikdy jsme nepracovali dohromady. Akorát si občas hrajem spolu, jen tak pro zábavu. Miluju to. ( o jejich spolupracování 2004 )

Prostě jde a dělá filmy. Ted skončil jeden s Bradem Pittem. Vlastně se s ním ani v žádné scéně nesetkala, ale hraje v tom samém. ( o filmu Babel 2004)

Elle se mi směje. Když se na ní kouknu, začnu se smát a ona řekne: ,, proč se mi směješ?" ( o jejich srandě 2004)

Já a moje sestra se bojíme bouřek a blesků. A když jsme měli tady déšt a bouřku, tak sme vyšilovali. Byli jsme rádi že ty blesky nebyli tady, v kalifornii. ( o tom co je děsí 2005 )

Já a moje sestra předstíráme že jsme v Bradavicích. Ale já musím předstírat že jsem Harryho Pottera sestra protože opravdu nechci být Hermiona. Nechci vypadat jako ona ani se tak chovat. (2003)

Mám mladší sestru, je jí 5. Rádi bysme hráli spolu. (2003)

Jdu domů a hraju si s mýma panenkama a sestrou..... Nevadí mi že už mi je 9. (2003)

Máme rádi stejné věci, ale jsme odlišný. Ona je chaotická a já mám rádapořádek. Moje polovina pokoje je úhledně uklizená, zato v části mé sestry je strašný nepořádek. Když musí uklidit, všechno strčí pod postel. ( o jejich společném pokoji 2003)

Naše oblíbené restaurace jsou Panda Express a Del Taco. (2003)

Když jsme jeli domů rodiče říkali: ,, viděli jste to prase jak se peklo, jak bylo napíchnutý na holi a točilo se dokola?" A tak jsme se s Elle stali vegetariány. Ale to netrvalo moc dlouho, protože nemáme rádi zeleninu ani saláty. (2003)

je to chlapecké jméno, moje sestra potkala nějakého chlapce, který se jmenoval Dakota. ( na jméno Dakota 2003)

Vždycky jsem chtěla hrát. Když sem byla malá, strkala sem si pod polštář peřinu a předstírala, že jsem těhotná. Novorozeně byla moje sestra. (2001)
 

4 lidé ohodnotili tento článek.