Co řekla

1. března 2010 v 20:28 | Cassie

v 7 letech

Vždycky jsem chtěla být herečka. Jako malá sem si strkala polštář pod triko a hrála že jsem těhotná. ( o tom kdy chtěla být herečkou)

Dostala jsem se do divadla. tam mi dali text a já he měla nastudovat za týden a pak to zahrát. Když jsem to předvedla řekli: ,, měli byste ji poslat do agentury". Dostala jsem se do agentury Gruzie a tam mi řekli že bych měla jít ven do LA po dobu šesti týdnů. A tam jsem do tedka. ( o počátku její kariéry)

Moje první reklama byla na Tide, musela jsem jet na Floridu. První televiní show ER a první film Jmenuji se Sam. ( o jejích prvních pracech)

Měli jsme malý byt, tam se nedalo běhat. Tak jsem skákala na posteli a pak zavolala babičce. ( když se dozvěděla že vyhrála konkurz na Jmenuji se Sam)

Chtěla bych být roztleskávačka. Ale až vyrostu, asi bych chtěla být ředitel. (na její ambice)

Vidět plné skříně make-upu, líčení a oblečení. Vitět jak se film vyvíjí. (co se jí nejvíce líbí na herectví)

V ER s mi líbibo hrát. Hrála jsem obět' autonehody, která má leukémii. Musela sem nosit celé dva dny natáčení nákrčník a trubky do nosu. ( na její roli v ER)

Ráda bych se setkala s Julií Roberts a Cameron Diaz. Myslím že bych mohla hrát jejich dcery. ( o ostatních Holywood star)

Bylo to velmi smutné a já musela myslet na smutné věci, tak sem myslela jak mi umírá moje rybička. Text byl ale tak smutný sám, že sem nemusela pak už nic předstírat. ( na smutné scény z Jmenuji e Sam)

Dělat filmy, setkání s lidí a mám ráda příběhy. Líbí se mi že se v každém filmu jmenuji jinak. Když dostanu scénář, první co mě zajíma je jak se bude jmenovat moje role. ( o tom co jí baví nejvíce na herectví)

v 8 letech

To bylo opravdu cool. Měla jsem políbit malýho kluk. Bylo mi   7 a jemul 10, a jeho jméno je Thomas Curtis. On byl první kluk, se kterým  jsem kdy líbala v celém mém životě a on byl o tři roky starší než já. (Na její roli v 'Sweet Home Alabama')


Myslím že myšlenka je že cizinci nejsou tak odlišní jak si myslíte ( o Taken )

Jsme skutečně v Simi Valley [Kalifornie] ,  oni si postavil tento set s 24 fialovými domy s modrými střechami, komíny a oranžové, zelené a žluté vozy. Je to prostě úžasné. Můj kostým je zelená manšestrová sukně  s fialovou halenkou.  (Na její roli v 'Cat in Hat)

Moje oblíbené herečky jsou Cameron Diaz, Julia Roberts a Julie Andrews. Můj oblíbený film? I mám ráda" Svatba máho nejlepšíhoí přítele ", v kterém je Julia Roberts a Cameron Diaz. A já jsem četla všechny čtyři knížky o Harrym Potterovi, je jich vlastně sedm - ale všechny ještě nevyšli. A já jsem viděla druhý film Harry Potter včera s mojí kamarádkou Jill. Viděla jsem první díl dokonce dvakrát. asi se na něj zas podívám s mojí sestrou ( na své oblíbence)

Mamka mě učí doma. Jezdí se mnou na filmy ( na studování)

v 9 letech

Mému tátovi se vždy líbilo jméno Dakota. A pak přišla mamka s mým křestním což je Hannah. no tak jsem Hannah Dakota. ( na její jméno )

no nachvíli jsme se stali vegetariány. Ale netrvalo to moc dlouho protože nejíme zeleninu. Ani saláty. Nic takového. ( jak se stala vegetariánem )

Brittany je jako můj nejlepší kamarád. Ona je tak zábavná a příjemná. Vždycky když přijde na plac všechny pozdraví. První dn se představila všem. Ona je plná života. Vidět jí v akci bylo opravdu okouzlující. ( o Brittany Murphy )

Nejzábavnější je dělat věci, které byste jinak v reálném životě nedělali. Předstírat že jste někdo jiný. To je to co na herectví miluji. ( co jí baví na herectví)

Já a moje sestra máme společný pokoj. Moje polovina je vždy úhledně uklizená, všechno má svůj řád. Elle půlka je úplně opačná. Všude se jí všechno válí a postel má plnou plyšáků. ( o jejím pokoji )

Přijdu domů a hraji si s panenkami, kočárkem a plyšovými psi. Dělám že jsou živý. Opravdu. Dělám všechno co děti v mém věku. ( o jejím dětsví )

Můj taťka hraje Baseball a moje mamka tenis. Mysleli jsi že budu taky dělat sport. Ale já se rozhodla pro herectví. Moje sestra má ráda fotbal. ( o její rodině )

Když jsme natáčeli Uptown Girls byla jsem na dovolené. Ale jinak se učím i na natáčení. O přestávkách nebo doma. ( o učení )

Můj oblíbený předmět je dějepis. Moc mě baví. ( co je její oblíbený předmět ve škole )

Od té doby co jsem se naučila číst a psát jsem každé narozeniny a Vánoce psala přáníčkaa poděkovala jim zato co mi dali. ( na její děkování )

Víte, já když přijdu domů hraju si se svojí sestrou. je to skvělý čas. Mám tři nejlepší kamarády a chodíme spolu ven. Žiju normální život 9letého dítěte. jen k tomu dělám co mě baví. ( na její dětství )

Musela jsem udělat místo pro mé stálé zuby, protože mi je devět a ještě mi nevypadly žádné zuby, aniž by je někdo vytáhl, tak jsem si je musela nechat vytáhnout, a dostala jsem pět dolarů za každý zub. [na její promblém se zuby]

Setkala jsem se Cameron Diaz v SAG Awards , 10 minut. Bylo to tak vzrušující. aby se posadili a ona semnou opravdu mluvila!. Bylo to opravdu pěkné. [Na setkání s Cameron Diaz]

Ano naučila jsem se číst ve dvou, byla jsem ve škole Montessori, oni vás naučí číst opravdu v brzkém věku ( o tom jestli fakt uměla číst od dvou let)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.